GÖKOĞLU ÇİFTLİĞİ KEÇİ SÜTÜ SATIŞINA BAŞLADI.

GÖKOĞLU ÇİFTLİĞİ KEÇİ SÜTÜ SATIŞINA BAŞLADI.

 • GÖKOĞLU ÇİFTLİĞİ KEÇİ SÜTÜ SATIŞINA BAŞLADI.

  Gökoğlu Çiftliği, 1952 yılında zahire tüccarı Halil Gökoğlu tarafından İzmir ili Tire ilçesinde kuruldu. 22 dönüm arazi üzerine kurulu çiftliğe 400 adet üzerinde zeytin ve çeşitli meyve ağaçları dikilerek yıllarca ailenin zeytinyağı, sebze ve meyve ihtiyacını karşıladı. Çiftlik kurulduğu yıllardan itibaren modern tarım uygulamalarını yakından takip etti ve uyguladı.

  Uzun yıllar sadece zeytin ve meyve işletmesi olarak kullanılan çiftlik, 1994 yılında ailenin büyük oğlu Mehmet Halas Gökoğlu tarafından devralındı.

  Anne sütüne en yakın olması ve ülkemizde son yıllarda giderek büyüyen talebi sebebiyle keçi sütü üretimi konusunda yatırım yapma kararı aldı.

  Yapılan calışmalar sonucu, ülkemizde küçükbaş hayvancılığın yeteri kadar gelişmediği, nitelikli damızlık ve sağlıklı hayvan sayısının kısıtlı olduğu görülerek işletme hem sağlıklı süt üretmek hem de damızlık hayvan yetiştirmek üzere en modern teknolojiler kullanılarak kurulmuştur.

  Modern ve sağlıklı hayvan yetiştiriciliğinin bilimsel destek de alarak yapan işletmemiz hastalıktan arı ülke olan Avusturalya'dan safkan Saanen sürüsü ithal ederek işletmedeki hayvan kalitesini arttırmıştır.

  Çiftliğimiz, amatör ruhla calışan, besin, hayvan sağlığı ve bakımı alanında uzman olan bir profesyonel bir ekiple yönetilmektedir.

  TOPTAN SÜT SİPARİŞLERİNİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ KULLANARAK İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

  Gökoğlu Çiftliği

  Merkez: Cumhuriyet Cad. No: 29/1 Tire - İzmir / Turkey

  Çiftlik Adres: Tire-Gökçen Yolu Üzeri 2. KM / Tire - İzmir
  Tel: 0 232 5121905   Fax: 0 232 5128099   Cep: 0 532 206 78 72


  YORUMLAR  Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.