Dondurma Festivali yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Dondurma Festivali yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

 • Dondurma Festivali yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

  Sevel’in İstWest Meydanı’ndaki showroomunda Dondurma Festivali yoğun bir katılım ile gerçekleşti. İki gün süren festivalde, dondurmacılık sektöründen insanlar bir araya gelirken; Pernigotti’nin dondurma ve çikolataları tadıma sunuldu.

  Ürettiği dondurma dolaplarıyla pek çok kişinin tercih ettiği marka olan Sevel, EastWest Meydanı’ndaki showroomunda İtalyan dondurma markası Pernigotti ile birlikte Dondurma Festivali’ni gerçekleştiridi. Çok farklı dondurma çeşitlerinin tanıtıldığı etkinlik, iki gün boyunca sürdü ve Türkiyenin bir çok şehrinden dondurmacıları bir araya getirdi...

  Etkinlik boyunca, Pernigotti’nin çok çeşitli dondurmaları, Sevel’in dondurma reyonlarında sergilendi. Dondurmacılık sektöründen festivale gelen insanlar, Sevel ve Pernigotti önderliğinde geleceğin dondurma trendleri konusunda fikirler edindi. Pernigotti, dondurma ve çikolatalarını da ziyaretçilerin beğenisine sunarak Türkiyedeki satış aktivitelerine başlamış oldu...  YORUMLAR  Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.