Murdoveneto: Bir İtalyan Dondurmacısı

Murdoveneto: Bir İtalyan Dondurmacısı

 • Murdoveneto: Bir İtalyan Dondurmacısı

  Murat Yıldırım, dünyaca ünlü İtalyan dondurma lezzetini sizler için Türkiye’ye getirdi. Lezzetin ve görselliğin adresi Murdoveneto’nun ilk şubesini Edirne’de açtı. Dondurmalarının ve kremalarının tamamı kendi imalatları çünkü siz müşterilerinin memnuniyeti onlar için çok önemli. Küçük sanat eserlerinin tümünün hazırlanmasında, her bir cup’taki taze meyveleri sizin için özenle kesiyorlar. Ayrıca, Murdoveneto dondurmalarını dört mevsim gönül rahatlığı ve büyük bir zevk ile yiyebilirsiniz. “Lezzet, sanat ve kalite sizi ikna edecektir!” diyen Murdoveneto, ürünlerinin tamamında doğal hammaddeler kullanıyor, ürünlerinin hiçbiri kesinlikle boya ve katkı maddesi içermiyor. Trakya’nın sütü ve kaymağı ile üretilen dondurma kesinlikle İtalyan formülüyle yapılıyor.

  Hedefi tüm Türkiye’ye bu lezzeti sunmak olan Murdoveneto, onlarla çalışmak isteyen yatırım ortaklarını bekliyor!    YORUMLAR

  emrah cantas Dedi ki;
  gercekten tatlarınız cok güzel gözüküyor en kısa zaman denemeyi dülşünüyorum bu arada slayt fon müzigi kime ait cok hosuma gitti  Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.