İREKS - Gelatop Dünyası’na Hoş Geldiniz!

İREKS - Gelatop Dünyası’na Hoş Geldiniz!

  • İREKS - Gelatop Dünyası’na Hoş Geldiniz!

    İyi bir dondurma hazırlama başlı başına bir sanattır. Bu, İREKS - Dreidoppel’de de böyle bilinmektedir. Gelatop forumumuzda sürekli araştırmalar yapıp, dondurmanıza eşsiz lezzeti katan yeni fikirler geliştiriyoruz. İyi bir lezzet için gerekli olan ne varsa, Gelatop’ta yeterince bulunmaktadır. Örneğin sütlü ve meyveli dondurma çeşitleri için dondurma paste’ler, mükemmel kıvama ulaşmak için dondurma bağlayıcıları ve dondurma flip’leri, lezzet ve görsel açıdan dondurma çeşitlerinizi tamamlayabileceğiniz soslar… İyi dondurmayı seven herkes, Gelatop’u da sever. Dolayısıyla konu mükemmel dondurma ise, tüm istekleri karşılayan aroma ürün portföyüyle ve iyi bir lezzet için gerekli olan bilgi birikimimizle ismimizin uzun zamandır en doğru adres olmasına şaşılmamalı.

    DONDURMA BAĞLAYICILARI

    Her bir dondurma çeşidi için doğru dondurma bazı

    Ağızda kolayca eriyen, pürüzsüz, krema kıvamında dondurma; dondurma seven herkes bunu hayal eder. Müşterilerinizin hayallerini Gelatop’un dondurma bağlayıcılarıyla gerçekleştirmelerini sağlamaktayız. Ürünlerimizin kullanımı sayesinde, dondurmada uzun süre etkili olan mükemmel bir hacim sağlanırken, buz kristallerinin oluşumu da engellenmiş olur. Ayrıca bu ürünler erime süresini yavaşlattığı gibi, dondurma paste ürünlerimizle kombine edildiğinde, dayanılmaz lezzette dondurma çeşitleri geliştirmenizi sağlar.

    Lezzetli bir dondurma yapımı için gerekli olan şey, mükemmel bir dondurma bazıdır!

    DONDURMA PASTE’LERİ – LEZZETİN TÜM DÜNYASI

    Kolay yoldan mükemmel, aromatik ve kaliteli bir dondurma mı üretmek istiyorsunuz? O halde bizim dondurma paste’lerimiz sizin için en doğru adres. Yüksek kaliteli dondurma paste’lerimiz, hem klasik hem de yeni ve sıra dışı birçok farklı lezzet çeşitlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca tüm dondurma paste’leri koruyucu madde içermeyen ürünlerdir.

    Meyveli dondurma paste’leri

    Meyveli dondurma paste’lerle dondurma vitrininizde kara kış mevsiminde bile yazı yaşatmanız mümkündür. Çünkü dondurma paste ile doğal meyve lezzeti desteklenip artırılarak, meyveli dondurmanızın kalitesinin her mevsim eşit şekilde mükemmel kalması sağlanmaktadır.

    Sütlü dondurma paste’leri

    Mükemmel lezzet ve ilgi çekici renkleriyle, krema kıvamında sütlü dondurma her dondurma vitrininin olmazsa olmazıdır. Sütlü dondurma üretiminde kullanılan dondurma paste’lerimiz müşterilerinizin beklentilerini yerine getirmenizi, hatta üzerine çıkmanızı sağlayacaktır.

    Biz de aynı sizin gibi öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Gelatop dondurma paste’leri ile hedeflediğiniz bu müşteri memnuniyetini sağlamış olacaksınız!

    DONDURMA AROMALARI – BAŞTAN ÇIKARTICI LEZZET

    İster toz formda, isterse koyu kıvamlı veya sıvı formda olsun, dondurma aromalarımız her çeşidiyle rakip tanımazlar. Çok farklı lezzet seçenekleri sayesinde sınırsız fikirler geliştirerek yeni dondurma çeşitleri yaratabilirsiniz.

    DONDURMA FLIP’LERİ – YARATTIĞINIZ DONDURMA ÇEŞİTLERİNİZ İÇİN SOSLAR

    Gelatop, dondurma flip’leri konusunda yıllardır pazar lideri olmakla beraber, trendlerin her zaman bir adım ilerisindedir. Müşterilerinizin taleplerini birebir karşılayabilmeniz ve rakiplerinizden bir adım ileride olabilmeniz için, ürün portföyümüz size çok kapsamlı bir lezzet yelpazesi sunmaktadır. Çok yönlü kullanım özellikleri sayesinde, Gelatop dondurma flip’leriyle dondurma kaselerini, pudingleri, kremaları ve birçok başka ürünü lezzet ve görsel açıdan zenginleştirebilirsiniz.

    MARMORIA – DONDURMA İÇİNDEKİ EFFEKTLER

    Dondurma içerisinde hoş mermer efektleri ve mükemmel lezzet; bunlar Marmoria ürünlerinden bekleyebileceğimiz özelliklerdir. Fakat Gelatop Marmoria ürün grubu bundan çok daha fazlasını sunmaktadır. Portföyümüzde birbirinden farklı lezzet ve görünüşleriyle 12 adet yüksek kaliteli çeşit mevcuttur. Her dondurma çeşidi için en doğru Marmoria ürününü bizde bulabilirsiniz.

    İster meyveli olsun, isterse çikolatalı veya kremalı, bizim Marmoria ürünlerimizle müşterilerinizin yüzünde gülümseme yaratacaksınız.

     

    iREKS GIDA SANAYİİ A.Ş.

    www.ireks.com.tr

    ireks@ireks.com.tr

    siparis@ireks.com.tr

    tel: 0212 659 11 11

     

         YORUMLAR

    Zulkarni Jusufi Dedi ki;
    Dear site owner Hello, I am publisher managment office ceo. at Xootmedia.me. We are fast growing ad network. Our goal is to have satisfied advertisers and publisher. I would be happy to Inform that we pay based on CPM rate. We have fix rate for world wide traffic. No matter where your visitors come from we will pay you fix rate. Our CPM rate offer is 0.60$ for 728x90, 0.75$ for 300x250. We are one of the highest paying CPM based ad network. More info about our promotion: Xootmedia D.O.O.E.L Country: Macedonia CPM rate: 0.60$ Payout: Net 15 ( Every 15 days ) Minimnum: 50$. Payment via: Paypal, Payza, Bank You loose nothing. Join Xootmedia.me and give a try and see how much you will be making with our highest paying CPM rates. For any kind of questions and support feel free to contact us Best regards We offer you just to test us... Zulkarni Jusufi www.XootMedia.me support@xootmedia.me Macedonia Tetovo / 1200 XootMedia Advertising www.xootmedia.me    Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.