DONDURMACILARIMIZI TANIYALIM Tad Dondurma

DETAYLI ARAMA

FİRMA ARA

 • Tad Dondurma

  Tad Dondurma

  ÜYELİK TARİHİ: 13.10.2014

  1979 yılında bir aile kuruluşu olarak başlayan geçmişimiz, değerli müşterilerimizin beğenisi ve desteği ile günümüze kadar gelmiştir.
  Rumeli Türklerinden olan kurucular Muhittin Sönmez ve Ezel Ayan, babalarının da eski dondurmacı olmasından aldıkları altyapı ve bilgi donanımı ile TAD DONDURMA’yı İstanbul Kumburgaz’da küçük bir işletme olarak kurmuşlar ve geleneksel İtalyan tipi yumuşak kıvamlı Roma dondurmasını müşterilerinin damak tadına sunmuşlardır. Kumburgaz şubesinde üretilen dondurmamız o zamanlar İstanbul'un gözde tatil merkezinde çok beğenilmiştir ve halen yazlık şube olarak hizmetine devam etmektedir. Daha sonraları ise İstanbul Bahçelievler'de 2 şube daha açmışlardır. TAD DONDURMA günümüzde bu 3 noktada en iyi dondurma için mücadele etmektedir. TAD DONDURMA’daki TAD'ın anlamı, Tam Anlamıyla Dondurma demektir. 
  TAD DONDURMA’nın, T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak ve tüm hijyen kuralları dikkate alınarak ürettiği sağlıklı ve lezzetli dondurmalar, şubelerimizin önünde kuyruklara neden olabilecek kadar beğeni toplamıştır.
  Tüm ürünlerimizde ülkemizin yüksek dağlarında yetişen gerçek dağ salebi değirmenlerde öğütülerek kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan tüm hammaddeler hijyenik ve islami kurallar gözetilerek, ülkemizin seçkin markaları arasından seçilmektedir. 
  Meyveli dondurmalarımızda kullanılan meyveler, mevsim meyveleri veya mevsiminde dondurularak stoklanmış meyvelerden oluşmaktadır.
  Şimdilerde ise üçüncü kuşak olarak oğulları, dedelerinden babalarına kadar uzanan dondurma serüvenini geliştirerek devam ettirmektedirler. Fazla şubeleşme gibi bir düşüncesi olmayan yeni kuşak işletmecilerinin amacı, bulundukları yerde en iyisi olmak ve en lezzetlisini üretmektir...

     YORUMLAR  Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.