DONDURMACILARIMIZI TANIYALIM Tad Dondurma

DETAYLI ARAMA

FİRMA ARA

 • Tad Dondurma

  Tad Dondurma

  ÜYELIK TARIHI: 13.10.2014

  1979 yilinda bir aile kurulusu olarak baslayan geçmisimiz, degerli müsterilerimizin begenisi ve destegi ile günümüze kadar gelmistir.
  Rumeli Türklerinden olan kurucular Muhittin Sönmez ve Ezel Ayan, babalarinin da eski dondurmaci olmasindan aldiklari altyapi ve bilgi donanimi ile TAD DONDURMA’yi Istanbul Kumburgaz’da küçük bir isletme olarak kurmuslar ve geleneksel Italyan tipi yumusak kivamli Roma dondurmasini müsterilerinin damak tadina sunmuslardir. Kumburgaz subesinde üretilen dondurmamiz o zamanlar Istanbul'un gözde tatil merkezinde çok begenilmistir ve halen yazlik sube olarak hizmetine devam etmektedir. Daha sonralari ise Istanbul Bahçelievler'de 2 sube daha açmislardir. TAD DONDURMA günümüzde bu 3 noktada en iyi dondurma için mücadele etmektedir. TAD DONDURMA’daki TAD'in anlami, Tam Anlamiyla Dondurma demektir. 
  TAD DONDURMA’nin, T.C. Tarim ve Köy Isleri Bakanligi kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak ve tüm hijyen kurallari dikkate alinarak ürettigi saglikli ve lezzetli dondurmalar, subelerimizin önünde kuyruklara neden olabilecek kadar begeni toplamistir.
  Tüm ürünlerimizde ülkemizin yüksek daglarinda yetisen gerçek dag salebi degirmenlerde ögütülerek kullanilmaktadir. Ürünlerimizde kullanilan tüm hammaddeler hijyenik ve islami kurallar gözetilerek, ülkemizin seçkin markalari arasindan seçilmektedir. 
  Meyveli dondurmalarimizda kullanilan meyveler, mevsim meyveleri veya mevsiminde dondurularak stoklanmis meyvelerden olusmaktadir.
  Simdilerde ise üçüncü kusak olarak ogullari, dedelerinden babalarina kadar uzanan dondurma serüvenini gelistirerek devam ettirmektedirler. Fazla subelesme gibi bir düsüncesi olmayan yeni kusak isletmecilerinin amaci, bulunduklari yerde en iyisi olmak ve en lezzetlisini üretmektir...

     YORUMLAR  Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.