DONDURMACILARIMIZI TANIYALIM Murdoveneto

DETAYLI ARAMA

FİRMA ARA

 • Murdoveneto

  İL/İLÇE : Edirne / Merkez

  Murdoveneto

  ÜYELİK TARİHİ: 10.10.2014

   

  MURDOVENETO NEDİR?

  Dünyaca ünlü İtalyan dondurmasıyla görselin ve lezzetin bir araya geldiği Türkiye’deki tek adrestir. Avrupa’da 34 yılda kazanılan bilgi ve tecrübe birikiminin damağa yansımasıdır. Lezzetiyle devrim yaratan dondurmalarımız ve kremamızın tamamı kendi imalatımızdır.

  Hijyenik ortamda yapılan dondurmalar, gerçek meyve ve meyve özlerinden, doğal süt ve kaymaktan imal edilmektedir. Süt, en az 85 derecede kaynatılarak imalathanemizde pastörize edilmektedir. Nişasta, salep, gıda boyası... vb. gibi katkı maddeleri kesinlikle içermemektedir. Dondurmalarımız mevsimin taze meyvelerinden üretilir. Makinalarımız son teknoloji ürünleri olup herhangi bir bakteri üretimine izin vermemektedir. Bakteri oluşumunun tamamen engellenmesiyle müşterilerimize dondurma lezzetini dört mevsim tadabilme imkanı sağlanmaktadır. Doğallığıyla Murdoveneto kalitenin tek adresidir.

  Katkı maddelerinin sebep olduğu bademcik ve boğaz ağrıları Murdoveneto’dan alacağınız dondurmayla kesinlikle yaşanmayacaktır. El değmeden yapılan dondurmalar son derece sağlıklıdır. Avrupa’da doktorların bademcik ameliyatından sonra tavsiye ettiği dondurmadır.

  İş disiplini ve müşteri memnuniyeti Murdoveneto ailesinin prensiplerinin başında gelmektedir. Bu sebeple küçük sanat eserlerimizin her birindeki meyveler taze kesilip özenle zaman harcanarak yapılmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimiz zevk alarak tüketirler.

  Murdoveneto’ya Geldiğinizde, Lezzet, Sanat Ve Kalite Sizi İkna Edecektir.

     YORUMLAR  Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.