DONDURMACILARIMIZI TANIYALIM Ondo Dondurma

DETAYLI ARAMA

FİRMA ARA

 • Ondo Dondurma

  İL/İLÇE : Edirne / Merkez

  Ondo Dondurma

  ÜYELİK TARİHİ: 08.10.2014


  1989 yılında Edirne’ye yerleşen Arif Bey ve eşi Fikret Hanım, hizmet sektöründe butik işletme olarak esnaflık yapmaya başlamıştır. 10 m² imalathanesi olan işletme kısa bir süre sonra 300 m², 2014 yılına gelindiğinde ise 1000 m² imalathanesi olan bir işletme haline gelmiştir.

  Oğulları Hasan ve Hakan KONYALI’ların araştırmacı ve girişimci kişilikleri Baba’dan gördükleri ahlak ve ticaret sırları ONDO markasını bu günkü kurumsal yapısına kavuşmasını sağlamıştır.

  ONDO markası Edirne’nin en işlek iki caddesinde iki şubesiyle hizmet veren bir lezzet dükkanıdır.

  “Aslında Hayatınızı Tatlandırıyoruz” sloganıyla yoluna devam eden ONDO lezzetleri ünlü dondurmasının yanında Ekler pasta, Profiterol, Çifte kavrulmuş tulumba ve Boza ürünleriylede iddiasını sürdürmektedir.

  ** BİZ HALA DOĞALIZ **

  Dondurmanın en önemli bileşenlerinden olan salepin dağlardan damağınıza uzanan yolculuğunu anlatmak isteriz. Çatal salep,salep çeşitleri arasında en makbul olanıdır. Yozgat ve Kastamonu bölgesinde akdağ ormanlarından toplanan salepler süt ile yıkanarak iplerde kurutulur, bizim için özel olarak hazırlanır.

  Ürünlerimizde mısır şurubu gibi farklı ve zararlı olan hiç bir şeker türü kullanılmamaktadır. Biz ürünlerimizde şeker pancarından elde edilmiş şeker kullanıyoruz.

     YORUMLAR  Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.