DONDURMACILARIMIZI TANIYALIM Ondo Dondurma

DETAYLI ARAMA

FİRMA ARA

 • Ondo Dondurma

  İL/İLÇE : Edirne / Merkez

  Ondo Dondurma

  ÜYELIK TARIHI: 08.10.2014


  1989 yilinda Edirne’ye yerlesen Arif Bey ve esi Fikret Hanim, hizmet sektöründe butik isletme olarak esnaflik yapmaya baslamistir. 10 m² imalathanesi olan isletme kisa bir süre sonra 300 m², 2014 yilina gelindiginde ise 1000 m² imalathanesi olan bir isletme haline gelmistir.

  Ogullari Hasan ve Hakan KONYALI’larin arastirmaci ve girisimci kisilikleri Baba’dan gördükleri ahlak ve ticaret sirlari ONDO markasini bu günkü kurumsal yapisina kavusmasini saglamistir.

  ONDO markasi Edirne’nin en islek iki caddesinde iki subesiyle hizmet veren bir lezzet dükkanidir.

  “Aslinda Hayatinizi Tatlandiriyoruz” sloganiyla yoluna devam eden ONDO lezzetleri ünlü dondurmasinin yaninda Ekler pasta, Profiterol, Çifte kavrulmus tulumba ve Boza ürünleriylede iddiasini sürdürmektedir.

  ** BIZ HALA DOGALIZ **

  Dondurmanin en önemli bilesenlerinden olan salepin daglardan damaginiza uzanan yolculugunu anlatmak isteriz. Çatal salep,salep çesitleri arasinda en makbul olanidir. Yozgat ve Kastamonu bölgesinde akdag ormanlarindan toplanan salepler süt ile yikanarak iplerde kurutulur, bizim için özel olarak hazirlanir.

  Ürünlerimizde misir surubu gibi farkli ve zararli olan hiç bir seker türü kullanilmamaktadir. Biz ürünlerimizde seker pancarindan elde edilmis seker kullaniyoruz.

     YORUMLAR  Aşağıdaki işlem sonucunu yandaki kutucuğa "Sonuç" yazan kısma yazınız.